Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > Oferty > NJM-GS-1989
Powrót Nr NJM-GS-1989
Lokalizacja Wilkowice, Bystra Krakowska
Powierzchnia 1305.00 m2
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie mieszane
Liczba pięter 2
Dojazd asfalt
Standard 3
Okna stare drewniane
Instalacje niewymienione
Balkon jest
Drukuj ofertę
Do notesu
Zobacz więcej
Do sprzedania nieruchomość gruntowa o pow. 1305 mkw.,  zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wybudowanym w latach 30-tych XX w., o pow. ok. 155 mkw., z przeznaczeniem do remontu lub do wyburzenia oraz budynkiem gospodarczym o pow. ok. 50 mkw., położona w Bystrej Śląskiej przy jednej z głównych ulic – ul. Wyzwolenia o dużym natężeniu ruchu.

Budynek przeznaczony do modernizacji / remontu / lub do wyburzenia - projekt o prostej bryle z pełnym wachlarzem możliwości aranżacji. 
Idealnie nadaje się na  prowadzenie działalności gospodarczej, usługowej, siedzibę firmy.


Nieruchomość położona jest w terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonego symbolem:  MN/U11 -  teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami.

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej publicznej – ul. Wyzwolenia; bardzo szybki i łatwy dostęp do drogi ekspresowej w kierunku Żywiec - Cieszyn (wjazd na drogę ekspresową w odległości 500 metrów); w odległości ok. 250 m znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej: Urząd Gminy, przychodnia lekarska, punkty gastronomiczne, obiekty  handlowo – usługowe oraz przystanki autobusowe.

Media: instalacja elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna,


Cena: 650.000,00 ZŁ


Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Cena: 650 000 PLN 498,08 /m2

Dane kontaktowe

euroCapital


33 815 00 33
email: biuro@eurocapital.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane zawarte w opisie mogą nieznacznie odbiegać od stanu faktycznego.euroCapital Nieruchomości © 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i nazwisko
E-mail
Treść