Eurocapital na Facebook`u Mapa serwisu | Kontakt
Strona główna > O firmie

O firmie

euroCapital Nieruchomości działa na Bielskim rynku od 2003 roku. Ciężką pracą, profesjonalizmem i uczciwością zbudowaliśmy prężną i rozpoznawalną markę na lokalnym rynku nieruchomości. Naszym celem jest kompleksowe wsparcie klienta w procesie kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Nasze doświadczenie potwierdza ogromna liczba bezpiecznie przeprowadzonych i zawartych transakcji.

Nasza agencja jest członkiem Bielskiej Sieci Agencji Nieruchomości (BSAN), która powstała w 1995r w wyniku połączenia bielskich, renomowanych biur nieruchomości. Dysponujemy szeroką bazą ponad 1500 ogłoszeń. Decydując się na współpracę z Naszym biurem nieruchomości, Twoja nieruchomość jest automatycznie oferowana przez 10 biur nieruchomości zrzeszonych w BSAN co pozwala uzyskać optymalną cenę i szybszy czas znalezienia potencjalnego nabywcy. Jesteśmy także członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (BCK SPON).

Wykorzystując Nasze doświadczenie i wiedzę z przyjemnością i pasją doradzimy jak najkorzystniej sprzedać bądź kupić nieruchomość w bieżących warunkach rynkowych. Kładziemy nacisk na skuteczność i bezpieczeństwo transakcji współpracując w całym procesie z notariuszami, bankami, rzeczoznawcami, geodetami, deweloperami i innymi uczestnikami z rynku nieruchomości. Dodatkowo współpracujemy z największymi portalami z rynku nieruchomości.

Najlepszą dla Nas rekomendacją dobrze wykonanej pracy są zadowoleni klienci!

Zapraszamy  do kontaktu!  Rafał Brzazgacz - Właściciel biura       

           
euroCapital Nieruchomości © 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone
euroCapital Nieruchomości
Bielsko-Biała ul. Powstańców Śląskich 3/22
(3 piętro, budynek PRZĘDZALNIA)
tel. 33 815 00 33
Imię i Nazwisko
E-mail
Treść